Na predaj dve DREVENICE, vyhľadávaná lokalita Makov (908m2)
Cena:
129 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Čadca
Obec: Makov
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 908 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1716
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Piata Avenue Vám ponúka na predaj dve chaty z 90rokov v lokalite Makov, s vlastným pozemkom o celkovej výmere 908m2. Chaty sú prístupné celoročne, upravovaná prístupová cesta. Jedna chata prešla výraznejšou rekonštrukciou a má kúpeľnú a ústredné kúrenie.

Chata prvá, dispozícia

Na I.NP sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je oddelená murovanou kachľovou pecou od obývacej časti. Na II.NP je veľká miestnosť so 4-mi lôžkami a jednou manželskou posteľou.

Chata je čiastočne podpivničená a voda je z vlastnej studne. V pivnici sa nachádza kotol na tuhé palivo, druhý paralelný systém vykurovania je na elektriku.

Chata druhá,

I.NP má vstup z malej krytej verandy, jedna veľká miestnosť s jedálenskym stolom, 2 postele. Vykurovaná šporákom na tuhé palivo, s možnosťou varenia. Podkrovie má prístup z vonku, samostatným schodiskom a s možnosťou prerábky.

Chaty sú vhodné pre viac členné alebo spriatelené rodiny. Po úpravách možnosť ubytovania pre 12-16 osôb. Veľmi dobrá lokalita na turistiku, hubárčenie, letné športy a v zime lyžovanie, bežkovanie. Nehnuteľnosť so súpisným číslom je na liste vlastníctva evidovaná ako rodinný dom. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Maklér ODPORÚČA!!! Bližšie info na t.č.:0903/744 604, cvacho-ZVNC-piataavenue.sk alebo na piataavenue.sk.

Maklér:

makler
Tibor Cvacho
0903744604

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.